Állásajánlatok

Cégünk az alábbi nyitott pozíciókba keres kollégákat:

Mérlegképes könyvelő

Feladatok:
Főkönyvi bizonylatok kontírozása, főkönyvi könyvelése, az anyag-, bér-, közmű- és egyéb kiadások megfelelő költséghelyekre történő könyvelése.
Közreműködés a cég üzleti tervének összeállításában, negyedéves- és éves bevallásának elkészítésében.
A főkönyvi könyveléshez szükséges analitikus nyilvántartások megszervezése.
Statisztikai adatszolgáltatás.
Pénzforgalmi jelentés készítése.
A beérkező bizonylatok, számlák ellenőrzése és továbbítása az ügyintézőhöz.

Elvárások:
Mérlegképes könyvelői végzettség
WINDOWS és MS Office teljes körű használata, elektronikus levelezés és szakmaspecifikus szoftverek ismerete

Előnyt jelent:
Adózással kapcsolatos és társadalombiztosítási ismeretek
Adótanácsadói végzettség

Juttatások:
Megegyezés szerint

Szükséges tapasztalat:
5 év pénzügyi és főkönyvi könyvelési területen szerzett munkatapasztalat

Munkavégzés helye:
8800 Nagykanizsa, Garay u. 21.

Az önéletrajzot kérjük 2018. március 14-ig, az nkvg@nagykanizsa.hu központi e-mail címünkre vagy az alábbi posta címre szíveskedjenek megküldeni!
Nagykanizsa Vagyongazdálkodási és Szolgáltató Zrt.

Épületgépész ügyintéző és műszaki ellenőr

Feladatok:
Az önkormányzati tulajdonú ingatlanok üzemeltetését biztosító épületgépészeti feladatok megszervezése, ellenőrzése, elszámolása.
Ingatlanok időszakos állag-felülvizsgálatával összefüggő ügyintézés.
Közérdekű- és panaszbejelentések nyilvántartása, kivizsgálása, intézkedések megtétele.
Bérbeadót terhelő gépészeti munkák ellenőrzése.
Kezelt épületállománynál értéknövekmények, beruházás jellegű munkák elszámolása.
Bérlemények leadásakor bérlői kötelezettségek rendezése.
A cég által kezelt társasházak épületgépészeti feladatainak ellenőrzése.
Gépészeti beruházások előkészítése kivitelezők, vállalkozók bevonásával.
Műszaki átvétel lefolytatása, elszámolások készítése.
Műszaki munkához szükséges szakhatósági engedélyek beszerzése, azok végrehajttatása.

Elvárások:
Középfokú, szakirányú végzettség
B-kategóriás vezetői engedély

Felsőfokú végzettség
Műszaki ellenőri végzettség

Juttatások:

2 év műszaki területen szerzett tapasztalat